Чому потрібно брати пару папуг

.

.
 пара папуг

Це питання часто задають бажаючі купити хвилястого папужку. Декому здається що тримаючи одного папугу він зможе приділяти йому більше уваги, скоріше навчить говорити, менше витрачатиме коштів на утримання, зекономить на купівлі меншої клітки. Звичайно, у перелічених вище аргументах є доля правди, і ми зараз розглянемо їх детальніше.

Можливо ви приділите більше уваги одному папузі, але хто створить йому компанію коли ви будете відсутні? А ви впевнені що ваша любов і азарт не охолоне до маленьких друзів? При всій повазі до люблячих власників, але вони ніколи повністю не замінять папузі його одноплемінників. Будучи на роботі, в гостях, на кухні — ви будете впевнені що ваш друг не один і йому не так сумно. Не забувайте що хвилясті папужки чистять одне-одному пір'ячко, годують їжею. Ви так зможете?

Те що одного папужку легше навчити говорити - правда. Але враховуючи написане у попередньому абзаці можна рекомендувати йти іншим шляхом. Купуйте зразу пару, а на час уроків виносьте учня в іншу кімнату де він не зможе чути свого одноплемінника. В іншому разі прийдеться купити самця, навчити його говорити а вже потім докупити самку. Він з нею говоритиме по її а з вами по-людськи.

Те що утримувати одного папужку дешевше-правда. Але мучити самотністю маленьку пташку такою дорогою ціною не варто. Але якщо ви такий скупий то чи варто взагалі тримати домашніх тварин?

пару папугКлітка для утримання одного папужки потрібна меншого розміру. З цим не посперечаєшся. Але купуєте клітку тільки раз, так що це витрати не постійні. До речі, не економте на клітках. В них папужки проживуть все своє життя.

Думаю що вищенаведені аргументи довели вам необхідність купувати та отримувати папуг парами а не поодинці. Є ще кращий варіант. Можна утримувати птахів у вольєрах-домашніх чи вуличних. Дехто у таких умовах тримає десятки пар. Для хвилястих папуг які у природі живіть великими зграями це ідеальний варіант. Якщо хочете утримувати разом різні породи папуг перед цим перевірте чи вони живуть між собою дружно. Бо, наприклад тримати разом з хвилястиками нерозлучників чи лорікетів не можна. Вони можуть їх кусати.

Хотів би ще торкнутися двох важливих моментів при виборі папужці парі. Бажано щоби вони самі собі вибирати супутника життя. Це як і у нас, людей, ми ж не хочемо щоби хтось вибирав нам жінку чи чоловіка. Але таке можливе тоді коли папужки утримуються великими кількостями у вольєрах.

Хочу сказати пару слів про те як не можна формувати пару. В ідеалі, не варто підсаджувати нову пташку відразу до старої.
Бажано, щоб вони спочатку побачили один одного через прутики, поперечірікувались пару днів.
Потім їх можна випускати на спільні прогулянки. Таким чином, шансів, що пташки не зійдуть стають менше.
Також в ідеалі повинен бути спочатку карантин на 30-40 днів у різних кімнатах, на випадок, якщо нова пташка виявиться хворою ...

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Розведення хвилястих папуг.

Хвороби хвилястих папуг.

Поради тим хто хоче розводити папуг.

Це повинно бути у вашого папужки.

****