Як навчити розмовляти хвилястого папугу

.

.
як навчити розмовляти   Багато хто купує хвилястих папужок через те, що ті розмовляють. Все вірно. Вони добре не лише розмовляють, але й можуть наслідувати звуки вулиці, інших птахів. Необхідно відзначити, що папуги не розмовляють осмислено, а всього лише повторюють по пам'яті те що чули. Десь читав, що папужки не говорять до досягнення 6 місяців, але якщо після 12 місяців не заговорять, то скоріше всього вони вже не розмовлятимуть.  

  Щоб навчити їх розмовляти потрібно докласти зусиль. Запам'ятайте: на пташку не потрібно кричати, якщо немає результатів. Цим ви тільки погіршите ситуацію. У папужок, як і у людей може бути різна ступінь таланту, і з цим нічого не поробиш. Може попастися як тямущий в цьому питанні, так і дурненький вихованець. Нічого страшного, вони все одно прекрасні. Кажуть, що від мовних батьків народжуються схильні до говоріння пташенята. Дане висловлювання я не перевіряв так що вірити чи ні - ваша справа.

  Загальний порядок навчання такий. Спочатку купіть молодого самця. Вони краще за самок піддаються навчанню. Коли він заговорить купіть йому самку для пари. З нею він буде розмовляти її мовою, а з вами по-вашому.

як навчити хвилястого папужку говоритиЯк саме навчити папугу говорити?

1.Уроки треба проводити в тихому, комфортному місці.

2.Потрібно щоб біля нього не було інших папужок.

3.Нехай спочатку вивчить свою кличку.

4. Починайте з простих двоскладних слів. 

5.Вчіть його спочатку одному слову, а не всі зразу. Так можна папужку заплутати.

6.Після того, як сказали слово, дайте папужці кілька секунд щоб він його повторив. Спочатку це може бути просто якийсь звук.

7.Не забувайте похвалити пташку чи дати якісь ласощі.

8.Коли вивчить одне слово, можна вчити наступне.

9.Ускладнюйте уроки поступово, не потрібно робити їх надто довгими.

  Дехто рекомендує записати просту фразу на плеєр і залишити його біля клітки . Після цього папужка повинен "заговорити". Можете спробувати. Правда, на його місці я б за таке образився.

  Небажано у присутності вихованця лаятися, вживати погані слова. Він може вивчити їх, і тоді в присутності гостей вам буде ніяково.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Відео про хвилястих папуг.

Проблеми з хвилястими папужками.

Хвилястий папужка. Навчання мови.

Як вибрати папужку і навчити його говорити.

****