Це повинно бути у вашого папужки

.

.


   хвилясті папужкиУ цій статті ми розглянемо ті речі і фактори без яких вашому папузі жити буде важко, а то й зовсім нестерпно.

1. Друг. У гіршому випадку це ви, а в кращому - його співродич. Хвилястий папужка - пташка колективна, і жити самій їй важко. Майте наувазі, вас папужка також відносить до своєї стаї.

2.Корм і вода. Це зрозуміло. Харчі та вода потрібні всім живим організмам. Щодня їх потрібно міняти. Не забувайте додавати кілька разів на тиждень додатковий корм. Адже в природі папуги не їдять тільки одне просо.

3.Клітка. Навіть якщо у вас птах постійно літає по кімнаті все одно їй потрібно десь ставити корм і воду. Також це буде місце, де вона відчуває себе на своїй території. Розміри клітки повинні бути достатніми для того щоби папужка міг помахати крилами.

4.Крейда. Потрібен папузі як джерело кальцію. Також про нього птах заточує дзьоб. Повісьте в клітці і нехай постійно висить. Під час розмноження хвилястих папужок критично необхідна.

5.Іграшки. Вони потрібні щоб трохи покращити і урізноманітнити життя вашому вихованцеві. Це і усілякі дзеркальця, дзвіночки, пластмасові папужки, качелі і т.д. Їх можна купити в будь-якому зоомагазині. Іграшки рятують папужку від нудьги. 

6.Жердинки та драбини. Папужка на них живе, спить і просто лазить. У магазинах продаються красиві пластмасові але краще зробіть або купіть дерев'яні.

папуга7.Пісок на дні клітки. Він потрібен папужці для для нормального травлення. Оскільки у птахів немає зубів, то перетравлювати зерно у шлунку допомагає пісок.До того ж приємніше ходити лапками по пісочку, ніж по пластмасі.

8.Різноманітні ласощі. Вони урізноманітнюють життя папужки і поповнюють організм вітамінами та мікроелементами. Це і просо в колосках, і пресовані брикетики проса. Я не пробував давати, але знайомий розводчик запевняв мене, що можна повісити в клітці ковпачок від пластикової пляшки, налити туди трохи меду і папужка розпробувавши, час від часу буде їсти ці солодкі ласощі. Крім того я думаю, що це також дуже корисно для здоров'я птахів.

9.В літній час - ванночка для купання чи блюдечко з водою.Якщо папужка не хоче купатися, то насильно не заставляйте.

 

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Історія хвилястих папуг.

Вольєри для птахів.

Линька у хвилястих папуг.

Утримання та перевезення хвилястих папуг.

****