5 причин купити хвилястого папугу

.

.

   хвилясті папужки

  У цій статті я наведу ряд аргументів які “заставлять” вас купити хвилястих папужок. Для цього я наведу п'ять аргументів в їх користь.

1. Хвилясті папужки допомагають зняти стрес. Нелюбима робота, робочий день по 10-14 годин, конфлікти вдома та на роботі — життя сучасної людини важко уявити без стресу. За підрахунками спеціалістів, тільки економіка США через стреси працівників зазнає втрат у 150 мільярдів доларів. Через це багато працедавців Європи та США намагаються надати найманим працівникам допомогу у подоланні стресу. Зокрема багато психотерапевтів рекомендують завести домашніх тварин. Веселі та розумні хвилясті папужки завжди зможуть підняти настрій.

2.Хвилясті папужки недорогі у порівнянні з великими папугами чи домашніми тваринами. Покупка хвилястого не сильно вдарить по сімейному бюджету. Гарного та здорового хвилястого папужку можна купити за 60-100 гривень. На базарі та в інтернеті ціни нижчі, в зоомагазинах трохи вищі. Зате в магазині є більше гарантій купити здорову пташку.

3.Утримувати хвилястих папуг недорого. Для комфортного проживання маленької пташки необхідна недорога клітка, поїлка, кормушка та жердинки. Корм також недорогий. Порівняйте скільки з'їдає наприклад, собака, і маленький хвилястий папужка.

4.Наявна велика кількість інформації про хвилястих папуг. Оскільки це поширена домашня тваринка, то не буде особливих проблем дістати потрібну інформацію про розведення, догляд чи лікування маленьких друзів.

5.Хвилясті папужки — мирні та не шумні домашні тваринки. Їх можна тримати в хаті де є маленькі діти. Наприклад, не кожну собаку чи великого папугу рекомендують заводити в таких випадках. Хвилясті папуги не також створюють багато сміття. Просто потрібно вчасно прибирати

Буду чесним, і напишу недолік який відноситься до всіх маленьких тваринок.

Їх важко лікувати. Коли я приносив свого хворого папужку з хронічним кашлем, то лікарі тільки розводили руками. Ветлікарі чесно зізнавалися що лікувати таких крихіток важко. Просто в них майже неможливо поміряти пульс чи температуру. Та й на рентгені мало що видно.

Отака то правда про цих гарних пташок. А ви вже приймайте рішення: купувати їх чи ні.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Корела.

Папуга жако.

Як вибрати домашню тваринку.

Як навчити говорити папуг.

****