Як вибрати домашню тварину

.

.
 Якщо ви почали замислюватися про те, щоб завести домашню тварину, необхідно звернути увагу на те, що це досить серйозне рішення. Завести тварину це рішення, яке необхідно прийняти обдумано, враховуючи всі нюанси та порадитися з усіма членами сім'ї.

Кішка

котУлюблені багатьма пухнасті грудочки, мурликаючі і милі, і в той же час горді і норовливі - кішки це одні з найпопулярніших домашніх тварин. Від породи кішки залежить не тільки її зовнішній вигляд, але також і її характер. Враховуйте те, що кішка тільки на перший погляд здається практично безпроблемною твариною. Здавалося б, нагодувати і створити в будинку комфортні умови цього цілком достатньо. Гуляти з нею не потрібно, дресирувати теж.

Але насправді кішку необхідно привчити до лотка, привчити точити кігті про спеціальну кігтеточилі, а також навчити не лазити по вашій шафі або інших місць, де котяча шерсть вас би не порадувала.

До речі про шерсть, про неї також не варто забувати, цей факт доведеться враховувати і зрозуміти, що тепер прибирання може бути найбільш трудомістким заняттям.

До того ж людям, які люблять подорожувати доведеться задуматися про те, з ким залишати улюбленця на час свого від'їзду.

Собака
собака

Собаки - кращі друзі людини. Доброзичливі вихованці, які практично стають членами сім'ї. З ними можна побігати і подуріти, повеселитися на вулиці. Звичайно ж, не тільки веселощі вас чекають після купівлі собаки, але так само і обов'язки.

Собаку доведеться постійно вигулювати, і їй не поясниш, що ви себе сьогодні погано відчуваєте або зайняті. Також багато пород собак потрібно дресирувати. І природно приділяти багато уваги і проявляти турботу.

Якщо кішка поїсть і може валятися півдня, то собака буде вимагати до себе особливого ставлення. Але якщо ви дійсно при всій серйозності рішення, все-таки вирішите завести собаку, будьте впевнені, що в її особі отримаєте вірного друга.

Папуга

Завести пташку багатьом хочеться, особливо папуги, вони такі яскраві і красиві. А якщо його ще й навчити говорити, так він зробить фурор і стане улюбленцем всіх домочадців і гостей. Але також доведеться дотримуватися деякі правила по догляду за птицею: чистити клітку, постійно стежити за наявністю у папуги свіжої води, випускати його політати. До речі про це, коли випускаєте папугу політати, не забувайте закривати кватирки і вікна. Також якщо у вас є кішка або собака слідкуйте, щоб папуга літав в їх відсутність, навіть якщо вони дружать, все одно слідкуйте. Це все-таки тварини, і вони навіть граючи, можуть випадково не розрахувати свою силу або надмірно захопитися.

Рибки

Мовчазні і красиві, за ними приємно спостерігати і вони заспокоюють. Розведення рибок може бути приємним захопленням. Звичайно ж, також необхідно їх годувати, міняти воду, але якщо ви все життя мріяли про красивому акваріумі з різнокольоровими рибками, то це того варто. Перед закладом можна почитати спеціальну літературу про те, як доглядати за акваріумом.

Гризуни

Хтось любить гризунів, хтось не дуже. Когось бентежать щури, а інші їх обожнюють. Якщо ви відноситесь до любителів гризунів, то, напевно, варто завести собі одного або парочку. До гризунів відносяться, як щури і хом'яки, так і морські свинки та кролики.

За цими тваринами також потрібен постійний догляд. Необхідно стежити за чистотою клітки і наявністю корму. А, загалом, такі вихованці не дуже складні у догляді і можуть бути прекрасними друзями, як вам, так і вашим дітям.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Види папуг.

Сенегальський папуга.

Статті про папуг.

Корела.

****