Біль про права папуги

.
права папуги1.ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ПАПУГ БІЛЬШЕ ПЕРЕД ТИМ ЯК ПРИДБАЄТЕ МЕНЕ — Я не є від природи домашньою твариною як кішка чи собака. В мені досі живе дух джунглів. Будь-ласка, вивчіть це вчасно для мого благополуччя. І, будь-ласка, не беріть з дикої природи моїх братів, це може для них стати трагедією.

2.ДАЙТЕ МЕНІ ЧИМБІЛЬШЕ МІСЦЯ У ВАШОМУ ДОМІ-Я звик літати по тропічних лісах та саванах. Я заплатив багато чим для вашого задоволення. Принаймні дайте мені достатньо місця щоб я міг розпрямити крила та побавитися. Мені потрібні іграшки для розваг та дерево щоб пожувати — інакше я може сплутати ваш дім з лісом та його деревами.

3.ДАВАЙТЕ МЕНІ ЯКІСНИЙ КОРМ-Я потребую корисну та поживну їжу, навіть якщо це потребує багато часу на її приготування. Я не можу жити на самому насінні. Знайди час дізнатися про мої потреби.

4.Я ПОТРЕБУЮ СОЦІАЛЬНОГО ЖИТТЯ- Я стадна тварина, але я не один з вас. Ви повинні приділяти мені багато часу кожного дня — незалежно від вашого графіка та потреб. Я жива, чутлива істота. Перш за все, я повинен мати можливість повністю вам довіряти, і розраховую на вашу передбачуваність до мене кожного дня.

права папужок

5.УТРИМУЙТЕ МЕНЕ В ЧИСТОТІ- Я можу утриматися від їжі, але мені потрібно перебувати в чистоті щоб бути здоровим.

6.В МЕНЕ ПОВИНЕН БУТИ ЛІКАР-Ви не можете зрозуміти мою фізіологію, отже вам важко розпізнати хворобу на ранній стадії. Це може бути запізно оскільки я добре приховую симптоми (пам'ятаєте я казав про життя в джунглях де є багато хижаків). Мені потрібен ветеринар-фахівець. Якщо ви не можете собі його дозволити, можливо не потрібно було мене купувати?

7.БУДЬ-ЛАСКА, НЕ КАРАЙТЕ МЕНЕ-Так само як я не завжди розумію ваші особливості, ви не можете розуміти мої. Якщо я щось зіпсував-не кричіть на мене, і тим більше не бийте. Ми ніжні створіння і можемо вкусити тільки захищаючись. Ми вчимося через любов та ласку.

8.ГОВОРІТЬ НА МОЇЙ МОВІ-Я знаю що ви засмучені через те що я стукаю по мисці з водою, викидаю їжу чи вискубую пір'я. Я не роблю це щоб дратувати нас, - я намагаюся сказати вам щось (можливо мені сумно, боляче чи самотньо). Пам'ятайте, ми єдині істоти на землі які вивчили вашу мову.

9.ДИВІТЬСЯ НА МЕНЕ ЯК НА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ- Я унікальна та чуттєва істота. Серед нас немає двох однакових папуг. Будь-ласка, не розчаровуйтеся в мені якщо я не зможу говорити чи виконувати трюки. Але якщо ви звертатимете на мене увагу то побачите що я співчуваю вам і є унікальною істотою, яка дам вам набагато більше ніж виконувати трюки та розмовляти.

10.ДІЛІТЬСЯ ЗІ МНОЮ СВОЄЮ ЛЮБОВ'Ю-Пам'ятайте що ви для мене особливий. Я довіряю вам та вірю у вас. Тому, будь-ласка, не йдіть з дому на довго і не віддавайте мене — це буде печаль яку я ніколи не переживу. Якщо все це для вас занадто, пам'ятайте- ви могли б дізнатися про мене більше перед покупкою. Я можу дожити до старості, але я не можу піклуватися про себе. Пам'ятайте, я перебуваю в маленькій клітці серед істот не моєї крові.

11.ВАШІ ПРАВА-У вас є багато прав, але я можу завірити вас одному. Якщо ви виконуватимете все написане вище, я нагороджу вас непохитною любов'ю, гумором, знанням та красою. Коли ви відвезли мене додому, то стали моїм лідером на все життя. Ми маємо одне серце та душу.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Какаду.

Папуга корела.

Чи потрібен пісок в клітці?

Утримання звилястих папуг.

Види папуг в світі.

****

Джерело http://thetameparrot.com/blog/