Часті запитання про папуг

.

.
запитання про папугЧи можна відкривати гніздо при виведенні пташенят?
 Не тільки можна, але й треба. Може статися так що вилуплені пташенята можуть загинути і їх терміново потрібно забрати з будиночка. Шкаралупа з розбитих яєць може поранити малечу, тому її також потрібно викидати. Тільки це треба, по можливості, робити так щоби самка не бачила і не хвилювалася.

Як часто купати папужку?

 Хвилястого папужку не потрібно купати. Він купатиметься сам, якщо захоче. Для цього поставте ванночку чи посудину з водою в клітці.

Чи можна тримати папугу в дерев'яній клітці?

 Теоретично можна. Вони нестандартні, гарні, можна зробити бажаних розмірів та конфігурації. Але дерев'яні клітки мають ряд недоліків. Їх важко мити, у тріщинах дерева можуть ховатися кліщі, папужка може дзьобом гризти таку клітку.

Папужка зранку будить співом, що робити?

 Найголовніше-не панікувати і забути думки про те як їх позбутися. Це ж пташки, і їм природно цвірінькати. Просто накривайте на ніч клітку легким покривалом, залишаючи фронтальну сторону клітки вільною. Потім папужка знатиме: якщо накривають, значить треба спати.

Чи потрібен пісок в клітці?

 Однозначно що потрібен. Пісок допомагає шлунку птаха подрібнювати їжу. Не використовуйте для цієї мети пісок з вулиці. У ньому можуть бути шкідливі бактерії та організми. Купуйте спеціально підготовлений пісок у зоомагазинах.

запитання про папугЯк визначити стать хвилястого папуги?

 Окрас хвилястих папужок не залежить від статі. Найнадійніший спосіб — за кольором восковиці. У самців вона синя (молодих світло фіолетова), у самок зразу світло-голуба, потім коричнева. Також самки переважно більш агресивніші за самців, у них дзьоб більший.

Чому папуги не хочуть залітати в клітку?

 Скоріше всього клітка не стала для них рідним домом. Вони до неї ще не звикли, а ви їх вже випустили політати. Нехай звикне до клітки, до ваших рук, а тоді можна літати. Нагадую, що корм повинен бути тільки у клітці, бо папужка до неї не залітатиме.

Чому самка кусає самця?

 Самки від природи більш агресивні, тому і кусає. Ми колись не знаючи купили самці зеленого кольору синього самця. Бачили б ви як ганяли бідного Гошку! Це як одруження білого та негроїда. Також доросла самка може кусати молоденького самця бо він ще не “мужчина”.

Хто такі “чехи”?

  Це порода хвилястих папуг яку завезли до нас з Чехії. Вони більші від звичайних приблизно у 1.5 рази (врахуйте це коли будете купувати клітку). Мають пухнасте оперення, особливо на голові. Кращу піддаються дресируванню та навчанню говорити. За їхній красивий зовнішній вигляд їх ще називають виставковими. Коштують у 2-3 рази дорожче за звичайних.

Чому самка кусає маленьких папужок?

 Часто маленьких папужок що вже трохи підросли самка кусає та ганяє по клітці. Просто вона хоче знову нестися і виганяє молодняк щоби не заважав.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Часті запитання.

Це повинно бути у вашого папужки.

Історія хвилястих папуг.

Амазони.

****