Іграшки для папуг

.

.
 іграшки для папуг Хвилясті папужки — пташки компанійські і вони повинні постійно мати якесь заняття. Звичайно, найкраща ідея це тримати їх поодинці, а в стаї. Папуги в такому випадку проводитимуть час весело, чистимуть одне одному пір'ячко та вияснятимуть відносини. Коли папужки тримаються поодинці треба прикласти значних зусиль аби вони не сумували.

  Іграшки в клітці можуть вам в цьому допомогти. Забавки для папуг продаються в першому-ліпшому зоомагазині. Раджу перед вибором іграшок перевірити їх на безпечність. Адже папужка буде їх гризти, і дешеві китайські пластмаски здоров'я не додадуть. Також ваш вихованец не повинен вивихнути лапку в таких іграшках.

іграшки для папуг   Дзвіночок. Найпоширеніша, і мабуть, найулюбленіша іграшка хвилястих папужок. Виглядає як маленький дзвіночок на ланцюжку. Дзвіночок вибирайте такий, щоби його розмір був зручний для маленької пташки (іграшки виготовляють також для великих папуг). В продажі є також дзвіночки з дзеркальцями, намистинками.

 

 

 

іграшки для папугіграшки для папуг   Качелі. Також одна з найулюбленіших забавок хвилястих папужок. Вони часто любляться в хвилини дозвілля покачатися на качельках. Часто хвилясті сплять на них. Цей вид іграшок буває різних розмірів, конструкції та кольорів. Переважно виготовляються з пластмаси, але бувають також з дерева та металеві. Дерев'яні звичайно, природніші, на них пташки сточують нігті на лапках.

іграшка для папуг  Набір кілець. Будовою нагадують качелі і хвилясті папужки не проти провести час на них. Часто виготовляються з дзвіночками, як ви можете побачити на фото. Чомусь дивлячись на ці кільця, згадується знаменита пародія Г.Хазанова на папугу :).


 

 

іграшки для папугПластмасовий папужка. Якщо ви утримуєте свого вихованця одного, щоб він не сумував купіть йому пластмасового папужку. Звичайно краще купити ще одного маленького друга. В магазинах є великий вибір таких іграшок, так з цим не проблема.

 

Крім магазинних іграшок рекомендую зробити для ваших улюбленців забавки самостійно. Тут все впирається в вашу фантазію. Використовуйте кольорові гудзики, шнурки, маленькі дзвіночки. При виготовленні іграшок, пам'ятайте що в хвилястих папужок кольоровий зір. Зараз я вам розкажу як зробити іграшку зі звичайного хліба.

  Висушений хліб. Особливо це люблять самки хвилястих папужок які в дикій природі видовбують дупла в деревах. Отже, візміть окраєць хліба, протягніть через нього дріт та висушіть. Далі почепіть його в клітці. Подивитесь, як сподобається це самці.

Подивіться як бавиться хвилястий папужка на різних іграшках.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Відео про хвилястих папуг.

Клички хвилястих папуг.

Як визначити стать хвилястого папуги.

Часті запитання.