Чи можна накривати хвилястих папуг

.

.

  чи можна накривати папугуБагатьох власників папуг цікавить чи потрібно накривати клітку маленького вихованця на ніч. Я думаю що потрібно. Це пов'язано з декількома факторами. Таким способом ми забезпечуємо необхідний режим птахові, крім того убезпечуємо себе від ранішніх співів пернатих.

Як і людині, папузі потрібно зберігати режим сну та достатньо спати. Вважається що для хвилястих папуг нормою є десятигодинний сон. Папуги що хронічно недосипають, як правило в'ялі, мають поганий апетит та слабкий імунітет.

В умовах сучасного життя важко забезпечити нашим домашнім друзям нормальний режим сну. Ми допізна засиджуємося за комп'ютером чи телевізором, дехто довго працює на роботі чи порається на кухні. Маленька пташка не повинна розділяти з нами наші турботи. Тому ввечері, в той самий час (21:00 чи 22:00) накривайте клітку покривалом.

Фронтальну стінку клітку бажано залишати відкритою. В такому разі ви зможете пильнувати що робиться в клітці, крім того пташкам буде легше дихати.

Хочу попередити щоб ви не перестаралися з накриванням. Адже хвилястому папузі також потрібен достатньо тривалий світловий день. Інакше він не зможе з'їсти добову норму корму.

Трохи про саме покривало. Воно повинно бути виготовлене з лляного матеріалу а не синтетики. Інакше птахові буде важко дихати і буде накопичуватися статична електрика.

Дехто з бажаючих купити хвилястих папуг запитували мене чи не будять зранку своїм співом птахи господарів. Я в такому випадку заспокоював і рекомендував накривати клітку покривалом.

Ще одне застереження. Перші рази папуги скоріше всього боятимуться нової процедури, але з часом звикнуть. Наші хвилястики вже знали, що коли їх накривають, слід припиняти співи та ігри по клітці і “лягати спати”.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Види папуг.

Що робити якщо в дім залетів чужий хвилястий папуга.

Чому папуги кусаються.

Що робити з папугою під час відпустки?

Розмноження хвилястих папужок.

****