Клітки для папуг продаж

Якщо ви хочете купити клітку для папуг то можу дати вам поради яких фірм вибрати. Справа в тому що на українському ринку продають клітки різних виробників і відповідно цінових категорій. Найдешевші і найгірші — китайські. Вони дуже дешеві і ніби на вигляд “нічого”. Але скупий платить двічі і я таке не рекомендую.

Врахуйте що папужки люблять обгризати прути в клітці (хто має папужок той розуміє), і хто знає чим там китайці покривають прутики. Та й неякісне фарбове чи цинкове покриття прутів може швидко повідпадати і клітка буде ржавіти.

клітки Лорі

Наступний діапазон, це клітки українського виробника “Лорі” та “Природа”. Якість виконання як і ціни-середні. В принципі може бути. Напевне, це найпопулярніші клітки що продаються в Україні. В мене також така була. Правда самка швидко пообгризала фарбу на прутах і ті поржавіли.

 

 

 

 

interzooХороші клітки польських виробників. Їх обирає багато власників папуг. В Україні продаються в основному клітки фірми INTERZOO. Читав що самі роблять тільки піддони і аксесуари, а прути зварюють в Німеччині. Це добре.

Найкращі клітки для птахів що продаються на нашому ринку це італійські клітки. Ціни тут вищі в порівнянні з попередніми категоріями, але й якість нарівні з кращими світовими виробниками. Я говорю кращими, бо найкращі у світі це німецькі та американські клітки. Але в нас їх майже не продають через високі ціни. Хороші клітки продають популярні у всьому світі італійські фірми FERPLAST та FOP. Купивши ці клітки ви не помилитеся.
Серед асортименту кліток FERPLAST я відібрав найвдаліші та універсальні моделі і їх описую.

італійські кліткиПрямокутна клітка для дрібних птахів Rekord3 (Італія).   

Довжина 49 см,

Ширина 30 см,

Висота 48.5 см.

Вага 2.35 кг. 

 

Високоякісна клітка оснащена висувним дном, прути покрити міцним пластиком. Містить повний комплект аксесуарів. Підходить для утримування одного чи двох хвилястих папуг. 

divaКругла клітка для дрібних птахів Diva (Італія).

Зовнішній діаметр 40 см,

Висота 65 см,

Вага 2.6 кг,

Високоякісна позолочена клітка італійського виробника. Підходить для утримання середнього папуги. Містить повний комплект аксесуарів.

REGINAКругла клітка для дрібних птахів Regina (Італія).

Зовнішній діаметр 32.5 см,

Вага 1.517 кг,

Професійно виготовлена клітка з висувним дном. Прути покриті якісною фарбою. Оснащена повним комплектом аксесуарів.

rekord

Прямокутна клітка для дрібних тварин Rekord2 (Італія).

овжина 39 см,

Ширина 25 см,

Висота 41 см,

Вага 1.613 кг.

Клітка для дрібних птахів. Прути покриті якісною фарбою. В комплекті всі необхідні аксесуари.

Хочу сказати пару слів про тих хто хоче зробити клітки самостійно. Самому якісно зварити прутики дуже важко. Тому умільці роблять частину кліток з дерева. Чи дерев'яні клітки легко чистити і чи в них не будуть ховатися кліщі та пухоїди- додумайтеся самі.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Види папуг.

Приручення папуг.

Статті про папуг.

Корела.