Як зловити папужку

.

.
 

зловити папужкуЯк спіймати папужку що вилетів? З цією проблемою хоча б раз стикалися більшість власників пернатих. У матеріалі ми розглянемо як спіймати папужку в приміщенні, що робити коли птах вилетів на вулиці, і як не допускати таких проблем у майбутньому.

У листах, на своєму сайті я завжди повторюю: не випускайте літати папужку поки він не звик до вас і до ваших рук. Тільки коли птах не боятиметься ваших рук, зможе з них брати їжу, матиме вас за друга а не ворога — тоді можна випускати політати по кімнаті.

При цьому слід пам'ятати про певні правила:

Правило 1. Обов'язково перевірте чи закриті вікна, або чи є на них протимоскітні сітки. Через нехтування цим простим правилом люди втрачають своїх маленьких друзів. У багатьох моїх знайомих, колег по роботі, читачів сайту є чи були хвилясті папужки. Так от, найчастіше через що вони їх втрачали — пташка просто вилетіла у вікно.

Правило 2. Корм та вода повинні знаходитися тільки в клітці. Ніхто не любить неволі, а пташка тим більше. Але коли вона захоче їсти, то обов'язково залетить в клітку. А хвилясті папужки їдять дуже часто.

Правило 3. Якщо надворі темна частина дня, а вам потрібно спіймати папугу, то можна просто загасити світло. Пернаті погано бачать в темряві, а ви запам'ятайте де вони залишилися сидіти і легенько візьміть в руку.

Правило 4. Ніяких віників, палиць та сачків! Ви так пташку не зловите, тільки настрашите. Після того вона вам ще менше довірятиме, і прийдеться знову завойовувати її довір'я.

Що робити якщо пташка вилетіла у вікно?

Скажу одразу: ситуація дуже серйозна, і є великі шанси більше не побачити маленького друга.

папужка літатиДіяти потрібно швидко, бо серед ворогів у прирученого папужки не тільки холод і голод. Є ще дикі птахи і коти.

Декого цікавить як ловлять папуг в дикій природі. Ловлять за допомогою сильця, сіток. Але мушу розчарувати. Виловленого дикого папугу дуже важко приручити. Крім того контрабандисти що везуть диких птахів з ними особливо не церемоняться. У таких “бізнесменів” живий товар знаходиться у важких умовах, багато птахів гине. Я чув що бідних пташок для перевезення через кордон накачують алкоголем так, що вони впадають в ступор і ні нащо не реагують. Не купуйте птахів у невідомих осіб. Купуйте в перевірених розплідниках.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Види папуг.

Як зробити ручним хвилястого папугу.

Африканський сірий папуга.

Амазони.

Корела.

****