Дресуємо папужку
.
.
Спочатку ви повинні завоювати довіру свого пернатого друга. Щоб домогтися його хорошого відношення, щодня давайте йому ласощі з руки. Покладіть корм на долоню, руку просуньте всередину клітини і спокійно дочекайтеся, поки пташка почне їсти з вашої руки. Якщо пташка проявляє агресію, то значить, що вона чимось налякана. Під час годування завжди називайте папугу по імені спокійним тоном. Коли вихованець звикне до вашої постійної присутності, можна ненадовго витягувати його з клітки.
Якщо папужка звик до рук, то ви особливих зусиль, в будь-який момент зможете посадити його в «будиночок», навіть якщо йому захочеться політати по кімнаті. Навчати пернатого вихованця трюкам потрібно починати тоді, коли він добре звикне до ваших рук. Для більшої ефективності процесу не пропускайте тренувань - займайтеся щодня не менше 15-ти хвилин в день. Команди повторюйте рівним, спокійним голосом. Голосові вказівки супроводжуйте відповідними жестами. Якщо ви бачите, що птах робить успіхи, то обов'язково заохочуйте його ласощами.
Папугу можна навчити танцювати під музику. Посадіть його на долоню, включіть музику і почніть погойдувати рукою. Також буде корисно кивати головою, подаючи пташці приклад. Навчання розмови починайте з найбільш простих слів. Наприклад, перед ранковими годуваннями можна вимовляти гучним голосом одне і те ж слово кожен день. Цікавий факт: папуги сприймають жіночий голос краще, ніж чоловічий. Якщо ви, наприклад, вранці будете вимовляти слово «Привіт», то незабаром пташка теж почне вітатися з вами.
Якщо ви хочете навчити хвилястого папугу будь-якої певної конкретної фразою, то можете записати текст на магнітофон. Вмикайте запис, попередньо накривши клітку з птахом темним покривалом. Папужка буде уважно прослуховувати запис, а згодом запам'ятає слова.
Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями
Раджу почитати:
Це повинно бути у вашого папужки.