Що робити з папугою під час відпустки

.

.

   хвилясті папужки

  Інколи перед власниками хвилястих папуг виникає проблема залишити маленьких друзів самих. Часто це буває коли господарі хочуть поїхати у відпустку. У цій статті ми розглянемо що можна зробити.

Забрати папужку з собою. Це також варіант. Пташка до вас звикла, ви маєте вміння та знання по догляду за нею. Але на цьому переваги закінчуються. Переїзд в будь-якому випадку не буде для тваринки комфортнішим за її проживання в домі. Якщо їдете відпочивати за кордон, то потрібно ще взяти довідки у ветеринара про відсутність хвороб.

Можна залишити хвилястого папужку сусідам, друзям, батькам чи родичам. Це, напевне, найкращий варіант. Але слід певний час до від'їзду проводити “інструктаж” для нових тимчасових опікунів. Бували випадки коли справжні господарі приїжджали, а їх вже пташка не чекає. Немає кому. Справа в тому що не всі знають як доглядати за домашніми тваринками. Також слід зробити так щоби тваринка звикла до нових опікунів. Інакше вона має шанс отримати немалий стрес. Нехай тимчасові власники при вас спробують дати їсти, поприбирати в клітці, помити поїлку.

Якщо ви залишаєте дім на нетривалий період (до чотирьох днів), то можна залишати хвилястих папужок самих. В крайньому разі ми так робили. Але є певні умови. Бажано щоби він мав свого співродича, їм разом буде веселіше. У клітці почепіть дві годівнички і насипте підвищену кількість корму. На дно клітки також щедро насипте зерна.

Давайте тільки сухі зернові корми, інші зіпсуються. Кількість корму розрахуйте не тільки на час вашої відсутності, але й з запасом. Також почепіть в клітці дві поїлки. По-можливості, в цей період тримайте папуг у клітці. За час вашої відсутності все може статися. Для того щоб пташки менше сумували ми вмикали в кімнаті радіо. Воно хоч трохи замінює людський голос та рідних людей.

Є ще варіант для тих хто не знає куди подіти домашню тваринку під час відпустки. Виявляється що існують готелі для тварин. Так-так, я сам був здивований. А насправді у великих містах це вже достатньо розкручений бізнес. За відповідну плату досвідчені працівники готелю годуватимуть та доглядатимуть за вашим маленьким другом. Як знайти такі готелі? Та дуже просто! Наберіть в Гуглі фразу “готель для тварин”, і ви отримаєте контакти компаній що надають таку послугу. Правда, я не впевнений що в маленьких містах працюють такі готелі.

Я виклав свій погляд на те що робити з хвилястими папужками під час від'їзду. А ви вибирайте. Можливо у вас є свої варіанти...

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Корела.

Папуга жако.

10 запитань продавцю папуг.

Ара.

****