10 запитань які потрібно задати продавцю папуг

.

.

 вільний політ Чим годували папужку попередні господарі, який додатковий корм давали.

Про це чомусь часто забувають при покупці папуг. А це досить важливо. Мало того що у перші дні пташка буде мати стрес від зміни обстановки та розлуки з друзями, так ще й йому прийдеться харчуватися незвичним кормом. Крім того продавці переважно добре інформовані про утримування папуг і у них можна отримати потрібні поради.

Чи хворів папуга якимись захворюваннями і чи здорова птаха зараз. Звичайно, не всю правду продавець скаже але запитати потрібно. В крайньому разі по реакції продавця можна запримітити щось недобре. Можливо в такому випадку він запропонує кращий варіант.

Вік папуги. Це дуже важливий показник, адже більшість покупців хоче купити молодих птахів. Тому перед тим як йти за покупкою потрібно знати чим відрізняється старий папуга від молодого. Треба зазначити що у деяких випадках необхідно купувати дорослого папужку. Наприклад, коли потрібно отримати потомство вже зараз.

Стать папуги. Це не таке просте запитання як може здатися на перший погляд. Справа в тому що не так легко визначити стать багатьох видів папуг. Це можна зробити тільки по аналізу ДНК. Навіть з хвилястими папужками в яких легко можна відрізнити самку від самця можливі проблеми. Я сам бачив як на базарі продавець продав замість самця - самку. Так що будьте уважні і перед покупкою прочитайте літературу, щоби знати як відрізнити стать папуги.

Чи є у папуги пара. Це запитатися вам ніхто не порадить але я настійливо рекомендую його вияснити. Можливо у вашого нового друга у клітці залишається супутник з яким шкода його розлучати. Якщо це недорогий хвилястий папуга чи нерозлучник то не пошкодуйте ще трохи грошей щоби забрати пару разом додому. Тим більше, не завжди вдається знайти для папуги пару яку той

Ціна папуги. Це обов'язкове запитання яке не вдасться оминути. Раджу перед покупкою промоніторити місця продажів папуг і вибрати оптимальний варіант. Переважно розплідники та магазини папуг пропонують птахів за вищу ціну ніж на базарі але гарантій там більше.

Документи на породу. Породисті папуги як і собаки чи коти повинні мати документи що підтверджують їх походження. Я сумніваюсь що такі документи мають маленькі хвилясті, але великі ари чи амазони підтверджувальні документи повинні мати.

купити папугуЧи можна буде проконсультуватися в разі виникнення проблем. В принципі, це елементарне запитання яке не повинно викликати здивування у продавця. Коли ми купуємо, наприклад, побутову техніку в магазині то вони нам дають гарантію. Чому тоді ми не можемо щось подібне вимагати у продавця птахів?

Чи має папуга кличку. Якщо папуга вже має кличку то розумно запитатися у продавця як кликати нового друга. Це сприятливо впливатиме на звикання папуги до вас і

Яка це птаха: виловлена дикою, викормлена папугою чи людиною. Також потрібне запитання. Виявляється що великих папуг можуть виловлювати на волі і привозити до нас моряки далекого плавання, льотчики, військові що працюють по найму в Африці. Мало того що такі папуги можуть переносити захворювання, так ще й практично не звикають до неволі та можуть кусати господарів. Слід знати що викормлені людьми пташенята дуже прив'язані до них і вважають їх за своїх батьків. Зрозуміло що проблем із звиканням не повинно виникати.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Шкідливі рослини для хвилястих папуг.

Чому папуги кусаються.

Догляд за папугами.

Розмноження хвилястих папужок.

****