Вольєри для птахів

.

.
   вольер для птахівВажко дивитися на домашніх пташок у неволі. Хоча ми й намагаємося забезпечити їх усім найкращим: кормом, доглядом, утриманням, але все одно вони перебувають у в'язниці. Ситуація покращується, якщо хвилястий папужка вільно літає по кімнаті. Але потрібно визнати що й у такому випадку ці умови далекі від природних. Думаєте виходу немає? Читайте далі.


  вольєр Вольєр - це можливість утримувати папуг в умовах максимально наближених до природніх, папуги тут мають набагато більше місця ніж в клітці. Також, пташки перебувають на сонці, що для них корисно ( джерело вітаміну D).  Що ж таке вольєр?

Якщо по простому, то це велика клітка зі сторонами в кілька метрів.  Розмістити вольєр можна в саду заміського будинку або на дачі. Усередині вольєра можуть рости невеликі дерева, кущі, трава ... Вольери можуть розміщуватися зразу біля господарської будівлі, або стояти окремо.

  Як збудувати вольєр? Починають звичайно ж з фундаменту.

Часто роблять підлогу з бетону, і зверху насипають шар піску (так природніше). У бетоні бажано робити отвори під дерева та кущі.

Можна взагалі робити підлогу земляну, але тоді папужки можуть набрати з землі паразитів. При побудові вольєра, не забувайте що його треба буде чистити.

Каркас можна будувати з оцинкованого металу. Обтягується це сіткою. Через її вічка не вольєрповинен проскочити папужка. Майте на увазі, що крупні папуги Ара чи Какаду дрібний дріт можуть перекусити.

У вольєрі повинна бути частина, де б вони могли сховатися від сильно вітру, надмірного сонячного проміння, дощу. Сітку треба вкопати в землю сантиметрів на 20 щоби не могли підкопатися звірі.

Не рекомендується переводити папуг у вольєр, бажано робити це поступово, спочатку наприклад на пару годин. 

   У таких вольєрах пташки можуть виводити потомство, будуть почувати себе краще в порівнянні з утриманням в міській квартирі. Думаю, не треба особливо підкреслювати, що при утриманні у вольєрі фізичне і психічне здоров`я будуть на дуже високому рівні.

вольєр вольєр для птахів

 вольєр

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Анекдоти про папуг.

Папуга ара.

Аптечка хвилястого папужки.

Співжиття з іншими тваринами.

****