Як боротися з агресією папуги?

.

.
  проблеми з папугами Папуга, пташка красива і смішна одночасно. Зазвичай папуг цінують за те, що це мила і розумна пташка, а крім цього займає дуже мало простору.

Але яким би маленьким не був папуга, сила з якою він кусається досить велика, щоб викликати серйозну травму.
Ось деякі поради, які допоможуть відучити папугу кусатися:
- Спробуйте зрозуміти причину його поведінки.
Це поведінка серед папуг, спосіб взаємодії з іншими птахами і це означає, що це гра.

Між тим, папуга може вкусити, коли він наляканий або коли захоплений зненацька. Намагайтеся не робити різких рухів навколо птаха і не брати його силою з клітки, тому, що він може вас поранити.
- Розслабтеся в його присутність.
Папуга легко відчуває моменти, коли ви нервуєте або налякані, і спробує скористатися вашою слабкістю. Найкраще постаратися розслабитися, коли ви входите в контакт з птахом. Перш ніж брати пташку з клітки, робіть кілька дихальних вправ, розслабте м'язи, а потім беріть папугу в руки.
- Нехай птах заспокоїться.
Якщо взяли птаха в руки, і він вкусив, нічого не залишається, як покласти його назад у свою клітку, і ігнорувати його протягом декількох годин. Навіть якщо ти злишся на ситуацію, то краще заспокоїтися і не демонструвати якоїсь реакції на поведінку птаха, тому що вам не вдасться його заспокоїти. Якщо залишити його в спокої, він відчує, що зробив щось не так. Повторіть цю дію, поки птах не поміняє поведінку. Пам'ятайте, що ви повинні бути терплячими, оскільки птах, який довго кусалався, не відмовиться так легко від своєї звички. Слід проаналізувати поведінку папуги і зрозуміти, в яких умовах він зазвичай рветься вщипнути, і таким чином уникнути цієї ситуації.
З часом, папуга розслабитися, але тільки коли і господареві вдасться те ж саме. Тільки тоді ви досягнете успіху. (автор статті vicusea).

 

 

 

 

 

 

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Профілактика заражень глистами хвилястих папуг.

Утримання та перевезення хвилястих папуг.

Запитання про папуг.

Карантин для птахів.

****