Фільми, сайти та книги про хвилястих папуг

волнистые попугаи

  Рано чи пізно у власника хвилястих папужок виникає питання - де взяти більше інформації. Найпростіше - пошукати інформацію в інтернеті. Непоганий варіант, але є й інші джерела знань. Крім сайтів в інтернеті це книги, документальні фільми. Розглянемо всі по черзі.
  Сайти. Хоча це мої конкуренти, потрібно визнати хорошу роботу.

сайти про папугwww.volnistye.ru (рос) - чудовий сайт, видно старання автора. Це лідер серед сайтів про хвилястих папуг. Хвороби, корм та розведення хвилястих папуг - все тут.

сайт про папугwww.ptizi.ru (рос) - теж дуже хороша робота. Я завжди захоплювався цим сайтом. Дуже хороший дизайн. Інформаційне наповнення теж на висоті.

сайт попугайчикиwww.popugay.crimea.ua (рос) - респект автору! Відео, утримання, догляд та розведення. Достатньо уваги автор приділив розгляду хвороб та їх лікування.

  При усій повазі до власників сайтів, найбільше інформації можна знайти в хорошій книзі. Наведу список найбільш популярних. Їх можна купити в магазині або знайти в інтернеті.
  книги про попугаевРахманов.А.И. 99 советов. Волнистые попугайчики. Уход и содержание. У книзі даються поради по утриманню, догляду та розведенню хвилястих папужок у домашніх умовах. Наводяться різні корми, необхідні для нормального, збалансованого харчування дорослих папужок і пташенят, а також коротка методика навчання 'говорити'. Для широкого кола читачів, любителів папуг.


 книга про попугая

Стишковская. Л.Л. Лечим птицу сами. У книзі розповідається про лікування птахів в домашніх умовах, описані хвороби, з якими найчастіше стикаються власники, і дані рецепти лікування птахів лікарськими рослинами.


папуги книжкаХарчук.Ю. Попугаи от А до Я. У книзі представлена вся необхідна інформація для розведення і утримання в домашніх умовах найбільш популярних птахів із ряду папугоподібні.

 


книжки про попугО.Г.Рогов. Попугаи. Утримання і дресирування папуг. Книга описуэ найпоширеныши види папуг. Приведены поради в книзы будуть корисны для тих хто збираэться купити папужку.

 


папуги книгиКолар. К. Волнистые попугайчики. Хвилясті папужки крім яскравого оперення мають здатність до звуконаслідування, в тому числі і людського голосу. Про правильне утриманні птахів в домашніх умовах, про їх навчання та догляд за вихованцями розповідає ця книга.

книга про папугНестерова Д.М. Как научить попугая говорить. У книзі розглядається поведінка хвилястих папужок, яке складається з умовних і безумовних рефлексів, завдяки чому папужки набувають життєвий досвід і вчаться 'говорити'. На основі їх поведінки пропонується методика навчання папужок 'розмови'.
  книжка про папугПинтер. Г. Попугаи и попугайчики. Виды. Содержание. Разведение. Лечение заболеваний. Для успішного утримання птахів необхідно, щоби власник познайомився з їх поведінкою, звичками, щоб знав, як правильно годувати і як утримувати. У цій книзі розповідається в простій та доступній формі про утримання птахів в домашніх умовах, про годівлю, розведення і профілактиці захворювань. Крім цього дається короткий опис найбільш поширених видів папуг і папужок.
Сайти та книги це звичайно добре, але якщо ви хочете побачити фільми про папужок, то я знаю декілька хороших:

 фільми про папуг

Попугаи в стране Оз.
Країна: США

Режисер:PBS Nature

Жанр: Документальний

Тривалість: 00:53:37

Рік випуску: 2008

фільм про папуг

Австралия страна попугаев.
Рік випуску: 2007

Країна: Австралія

Жанр: Документальний

Тривалість: 52:33

Режисер: Давид Парер / David Parer

Опис: Папуги і какаду - найбільш помітні птахи в Австралії. Вони - скрізь, і часто у великих кількостях. Цей фільм вивчає грандіозну і химерну поведінку диких папуг і какаду через різні пейзажі континенту острова.

фільм про папугНиколай Николаевич Дроздов озвучивает 2 фрагмента В Мире Животных и 1 серию о попугаях из цикла / NATURAL WORLD / Wildlife on ONE

У роздачі представлені 2 уривка з В Світі тварин (невідомого року випуску на ОРТ) про папуг, один з них з фільму Avery particular parrot, і 1 серія з циклу Наодинці з природою / David Attenborough's NATURAL WORLD / Wildlife on ONE, як у цій роздачі (42серія) (від Wolf-floW), але озвучування Миколою Миколайовичем Дроздовим, і під знаком НТВ.

мультик про папуг38 попугаев.

Рік випуску: 1976
Жанр: сімейний, мультфільм, короткометражка
Тривалість: 1:26:08
Режисер: Іван Уфімцев
Оператор: А. Жуковський
Композитор: Володимир Шаїнський
У ролях: Надія Румянцева, Михайло Козаков, Василь Ліванов, Всеволод Ларіонов

Опис: Веселі історії про забавні пригоди чотирьох друзів - балакучої Мавпи, сором'язливого Слоненяти, розумної Папуги і задумливого Удава.

Купити або завантажити їх ви можете в інтернеті.


Думаю, ви зі мною погодитеся, що більше всіх знань ми отримуємо з власного досвіду. Для цього потрібно уважно спостерігати за життям і поведінкою своїх вихованців. У разі сумнівів радьтеся з ветлікарями, продавцями зоомагазинів, продавцями - розводчиками на базарі.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

 Раджу почитати:

Розмноження хвилястих папуг.

Анекдоти про папуг.

Клички папуг.

****