Лорікети

.

.

лорікет   Лорікети- цікавий вид папуг. Поширений в Австралії та прилеглих островах. Ці папуги бувають 20-25 см величиною і вагою 100-150 грам.

Колір оперення — зелений з домішками червоного та жовтого кольорів. Рід включає в себе декілька підвидів: Жовтоголовий, Жовто-зелений, кольоровий лорікет та ін. Відомі тим що в дикій природі харчуються квітковим пилком. Крім того харчуються насінням, плодами та ягодами.

 

Лорікетів можна без проблем утримувати як домашніх тварин. Вони дуже активні і люблять бавитися. Забезпечте їх просторою кліткою, особливо якщо птах постійно не літає.

У клітці повинно бути все необхідне, від корму і води до жердинок та іграшок. Написав “без проблем” і згадав про те що їм у корм треба давати свіжий квітковий пилок. Крім того потрібно давати фрукти (яблука, груші, диню, виноград) і зелень. Також у дикій природі лорікети їдять квіти, то й нам потрібно давати їм квітки. Наприклад квітки шипшини, кульбаби, настурції, ромашки.

 

Цей вид папуг без особливих проблем розводять в неволі. Самки несуть від одного до трьох яєць. Потім три тижні їх насиджує поки не вилупляться маленькі папужки.

Повністю оперюються малі лорікети тільки через 40 днів. Треба сказати, що розрізнити самця від самки важко. Часто це можна зробити провівши аналіз ДНК.

  Більше інформації про чарівних лорікетів можна знайти на цьому форумі. Тут ви знайдете вичерпну інформацію на свої питання.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться будь-ласка нею з друзями

Раджу почитати:

Африканський сірий папуга.

Амазони.

Корела.

****